2021 Hakem Vize Semineri

Hakem Vize Semineri, 26 Aralık’ta yapılacak

Hakem Vize

TMPF, 2021’de gerçekleştirilecek faaliyetlere yönelik görevlendirilmesi muhtemel hakemlerin katılımına yönelik olarak 26 Aralık’ta ‘Modern Pentatlon Hakem Vize Semineri’ düzenliyor. Seminere kayıt yaptıran hakemler, belge teslimlerini 18 Aralık 2020 saat 16.30’a kadar yapılabilecek.

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF), 26 Aralık 2020 tarihinde online olarak gerçekleştirilecek ‘Modern Pentatlon Hakem Vize Semineri’ düzenliyor. TMPF’nin 2021 faaliyetlerine yönelik hazırlıkları kapsamında zoom programı üzerinden gerçekleştirilecek vize semineri, TMPF Merkez Hakem Kurulu tarafından verilecek. 

Modern pentatlon hakemlerinin katılımının zorunlu olduğu Hakem Vize Semineri, 2021 yılı faaliyet sezonu içerisinde yapılacak yarışmalarda görev alacak hakemlerin belirlenmesi açısından önem taşıyor.

Modern Pentatlon Hakem Vize Semineri’ne katılacak hakemlerin başvurularını 18 Aralık 2020 tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor.  Seminere katılmak isteyen hakemlerin, Hakem Aday Formu’nu doldurmaları ve 100 TL olarak belirlenen vize seminer katılım bedelini ödemeleri gerekiyor.

Modern Pentatlon Hakem Vize Semineri’ne katılım koşulları ve Hakem Bilgi Formu’na aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.