Faaliyet Takvimi

SıraFaaliyetin AdıYaş GruplarıYeriTarihi
13’lü,4’lü, Ulusal Sıralama Yarışları 1U17, U19,Gençler ve BüyüklerAnkara / Eryaman10-11-12 Ocak 2020
2Laser Run 1. AyakU9,U11,U13,U15,U17,U19, Gençler, Büyükler ve MasterlarMuhtelif1 Şubat 2020
33’lü,4’lü, Ulusal Sıralama Yarışları 2U17, U19,Gençler ve BüyüklerMuhtelif15-16 Şubat 2020
43’lü, 4’lü, Bireysel Türkiye Şampiyonası Ulusal Sıralama Yarışları 3U17, U19,Gençler ve BüyüklerBursa20-21-22 Mart 2020
5Milli Takım KampıU17 ve U19Ankara27 Mart – 2 Nisan 2020
6MEB Okul Yarışları Tekirdağ18-19 Nisan 2020
7Eskrim- Yüzme- Laser Run Test Yarışları2004-2005-2006-2007MuhtelifNisan 2020
8Milli Takım Hazırlık KampıMuhtelifMuhtelifNisan 2020
9Biathle- Triathle Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Değerlendirme Yarışları 1. AyakU9,U11,U13,U15,U17,U19, Gençler, Büyükler ve MasterlarMuhtelifMayıs 2020
10SHGM Analig MuhtelifMayıs 2020
11Olimpik Milli Takım Hazırlık KampıMuhtelifMuhtelif17-25 Mayıs 2020
12Biathle – Triathle Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Değerlendirme Yarışları 2. AyakU9,U11,U13,U15,U17,U19, Gençler, Büyükler ve MasterlarMuhtelifHaziran 2020
13Milli Takım Hazırlık KampıU17 ve U19Ankara / Eryaman27 Mayıs – 3 Haziran 2020
14Milli Takım Hazırlık KampıGençlerMuhtelif15-21 Haziran 2020
1515 Temmuz Şehitleri Anma, Laser Run                    Yarışları 2. AyakU9,U11,U13,U15,U17,U19, Gençler, Büyükler ve MasterlarMuhtelif12 Temmuz 2020
163’lü, 4’lü,  Ulusal Sıralama Yarışları 4U17, U19,Gençler ve BüyüklerAnkara /Eryaman29-30 Ağustos 2020
17Milli Takım KampıGençlerAnkara /Eryaman12-19 Eylül 2020
18Milli Takım Hazırlık KampıU17 ve U19Ankara /Eryaman28 Eylül-3 Ekim 2020
19Laser Run 3. AyakU9,U11,U13,U15,U17,U19, Gençler, Büyükler ve MasterlarMuhtelifEkim 2020
20Türkiye Kulüpler Kupası Biathle – Triathle YarışlarıMuhtelifMuhtelifEkim 2020
21Yurtiçi Olimpik Hazırlık KamplarıMuhtelifMuhtelif1 Ocak – 31 Aralık 2020
22Modern Pentatlon Gelişim KamplarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
23Ulusal Binicilik ve Eskrim KamplarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
24Hakem SeminerleriMuhtelifMuhtelifMuhtelif
25Hakem Yetiştirme KurslarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
26Antrenör Gelişim SeminerleriMuhtelifMuhtelifMuhtelif
27Antrenör Yetiştirme  KurslarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
 Yırtdışı Faaliyetler
1Uluslararası Budapeşte Indoor Olimpik Kalifikasyon Macaristan29 Ocak – 2 Şubat 2020
22020 World Cup Mısır / Kahire26 Şubat – 1 Mart 2020
32020 World Cup Bulgaristan / Sofya25-29 Mart 2020
4Milli Takım Kampı Bulgaristan29 Mart-2 Nisan 2020
52020 World Cup Bulgaristan / Sofya2-5 Nisan 2020
6International European CupU17 ve U19Portekiz / Lizbon3-5 Nisan 2020
        7International European CupU17 ve U19İspanya / Barselona24-26 Nisan 2020
8US Open Olimpik Kalifikasyon ABDNisan 2020
9Uluslararası TurnuvaGençlerMuhtelifNisan 2020
102020 World Cup Macaristan / Budapeşte29 Nisan – 3 Mayıs 2020
112020 World Cup Final Kore / Seoul14-17 Mayıs 2020
12İnternationel Open Junior U19 Europe CupU19Polonya /Drzonkow15-17 Mayıs 2020
13Senior World Championships Çin / Xiamen25-31 Mayıs 2020
14U17 & U19 Youth European ChampionshipsU17 ve U19Portekiz / Caldas Da Rainha4-14 Haziran 2020
15Polish Open Championships Senior and Junior Polonya /Drzonkow6-07 Haziran 2020
16Junior European ChampionshipsGençlerİspanya / Barselona22-28 Haziran 2020
17Senior European Championships Macaristan30 Haziran – 5 Temmuz 2020
18World University Championships Portekiz7-11 Temmuz 2020
19Avrupa Biathle – Triathle ve Laser Run Şampiyonası Portekiz – Lizbon20-26 Temmuz 2020
20Uluslararası Olimpik Hazırlık Kampı MuhtelifTemmuz- Ağustos 2020
21Uluslararası Su Sporları Şenliği Biathle – Triathle  YarışlarıU9,U11,U13,U15,U17,U19, Gençler, Büyükler ve MasterlarİstanbulAğustos 2020
22Olimpiyat Oyunları Tokyo6-8 Ağustos 2020
23Biathle – Triathle Dünya Şampiyonası Almanya19-23 Ağustos 2020
24Int. Kadlec Memorial Çekya-Prag21-23 Ağustos 2020
25İnt. Open JurY H. Memorial Kırgızistan4-7 Eylül 2020
26U24 European Championships Polonya /Drzonkow17-24 Eylül 2020
27Gençler Dünya ŞampiyonasıGençlerPolonya /Drzonkow20-26 Eylül 2020
28U17 & U19 Dünya ŞampiyonasıU17 ve U19Mısır4-10 Ekim 2020
29Yurtdışı Olimpik Hazırlık KamplarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
30Uluslararası Binicilik ve Eskrim KamplarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
31Uluslararası TurnuvaMuhtelifMuhtelifMuhtelif
32Uluslararası Antrenör ve Hakem SeminerleriMuhtelifMuhtelif2-9 Eylül 2019