2020 Faaliyet Takvimi

SıraFaaliyetin AdıYaş GruplarıYeriTarihi
13’lü,4’lü, Ulusal Sıralama Yarışları 1U17, U19,Gençler ve BüyüklerAnkara / Eryaman10-11-12 Ocak
2Laser Run 1. AyakTüm Yaş GruplarıMuhtelif1 Şubat
33’lü,4’lü, Ulusal Sıralama Yarışları 2U17, U19,Gençler ve BüyüklerMuhtelif15-16 Şubat
43’lü, 4’lü, Bireysel Türkiye Şampiyonası Ulusal Sıralama Yarışları 3U17, U19,Gençler ve BüyüklerBursa20-21-22 Mart
5Milli Takım KampıU17 ve U19Ankara27 Mart – 2 Nisan
6MEB Okul Yarışları Tekirdağ18-19 Nisan
7Eskrim- Yüzme- Laser Run Test Yarışları2004-2005-2006-2007MuhtelifNisan 2020
8Milli Takım Hazırlık KampıMuhtelifMuhtelifNisan 2020
9Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Değerlendirme Yarışları 1. AyakTüm Yaş GruplarıMuhtelifMayıs
10SHGM Analig MuhtelifMayıs
11Olimpik Milli Takım Hazırlık KampıMuhtelifMuhtelif17-25 Mayıs
12Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Değerlendirme Yarışları 2. AyakTüm Yaş GruplarıMuhtelifHaziran
13Milli Takım Hazırlık KampıU17 ve U19Ankara / Eryaman27 Mayıs 3 Haziran
14Milli Takım Hazırlık KampıGençlerMuhtelif15-21 Haziran
1515 Temmuz Şehitleri Anma, Laser Run Yarışları 2. AyakTüm Yaş GruplarıMuhtelif12 Temmuz
163’lü, 4’lü,  Ulusal Sıralama Yarışları 4U17, U19,Gençler ve BüyüklerAnkara /Eryaman29-30 Ağustos
17Milli Takım KampıGençlerAnkara /Eryaman12-19 Eylül
18Milli Takım Hazırlık KampıU17 ve U19Ankara /Eryaman28 Eylül-3 Ekim
19Laser Run 3. AyakTüm Yaş GruplarıMuhtelifEkim
20Türkiye Kulüpler Kupası Biathle – Triathle YarışlarıMuhtelifMuhtelifEkim
21Yurtiçi Olimpik Hazırlık KamplarıMuhtelifMuhtelif1 Ocak – 31 Aralık
22Modern Pentatlon Gelişim KamplarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
23Ulusal Binicilik ve Eskrim KamplarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
24Hakem SeminerleriMuhtelifMuhtelifMuhtelif
25Hakem Yetiştirme KurslarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
26Antrenör Gelişim SeminerleriMuhtelifMuhtelifMuhtelif
27Antrenör Yetiştirme  KurslarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
SıraFaaliyetin AdıYaş GruplarıVeriTarihi
1Uluslararası Budapeşte Indoor Olimpik Kalifikasyon Macaristan29 Ocak – 2 Şubat
22020 World Cup Mısır / Kahire26 Şubat – 1 Mart
32020 World Cup Bulgaristan / Sofya25-29 Mart
4Milli Takım Kampı Bulgaristan29 Mart-2 Nisan
52020 World Cup Bulgaristan / Sofya2-5 Nisan
6International European CupU17 ve U19Portekiz / Lizbon3-5 Nisan
7International European CupU17 ve U19İspanya / Barselona24-26 Nisan
8US Open Olimpik Kalifikasyon ABDNisan
9Uluslararası TurnuvaGençlerMuhtelifNisan
102020 World CupMacaristan/Budapeşte29 Nisan 3 Mayıs
112020 World Cup Final Kore / Seoul14-17 Mayıs
12İnternationel Open Junior U19 Europe CupU19Polonya /Drzonkow15-17 Mayıs
13Senior World Championships Çin / Xiamen25-31 Mayıs
14U17 & U19 Youth European ChampionshipsU17 ve U19Portekiz4-14 Haziran
15Polish Open Championships Senior and Junior Polonya /Drzonkow6-07 Haziran
16Junior European ChampionshipsGençlerİspanya / Barselona22-28 Haziran
17Senior European ChampionshipsMacaristan30 Haziran 5 Temmuz
18World University Championships Portekiz7-11 Temmuz
19Avrupa Biathle – Triathle ve Laser Run Şampiyonası Portekiz – Lizbon20-26 Temmuz
20Uluslararası Olimpik Hazırlık Kampı MuhtelifTemmuz- Ağustos
21Uluslararası Su Sporları Şenliği Biathle – Triathle  YarışlarıTüm Yaş GruplarıİstanbulAğustos
22Olimpiyat Oyunları Tokyo6-8 Ağustos
23Biathle – Triathle Dünya Şampiyonası Almanya19-23 Ağustos
24Int. Kadlec Memorial Çekya-Prag21-23 Ağustos
25İnt. Open JurY H. Memorial Kırgızistan4-7 Eylül
26U24 European Championships Polonya /Drzonkow17-24 Eylül
27Gençler Dünya ŞampiyonasıGençlerPolonya /Drzonkow20-26 Eylül
28U17 & U19 Dünya ŞampiyonasıU17 ve U19Mısır4-10 Ekim
29Yurtdışı Olimpik Hazırlık KamplarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
30Uluslararası Binicilik ve Eskrim KamplarıMuhtelifMuhtelifMuhtelif
31Uluslararası TurnuvaMuhtelifMuhtelifMuhtelif