Antrenör Gelişim Seminerleri ile Üçüncü ve Dördüncü Kademe Antrenör Kursu Takvimi yayınlandı

2021 Bülten

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF), 2022 Yılı Antrenör Gelişim Seminerleri ve Uçüncü-Dördüncü Kademe Antrenör Kursu’na yönelik takvimi yayınladı. Buna göre ilk antrenör gelişim semineri 24 Ocak 2022 Pazartesi günü, ikinci gelişim antrenör gelişim semineri 31 Ocak 2022 Pazartesi günü online olarak gerçekleştirilecek.

Gelişim seminerlerinin ardından Modern Pentatlon Üçüncü Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu, 1-9 Şubat 2022 tarihlerinde; Modern Pentatlon Dördüncü Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu ise 7-19 Mart 2022 tarihlerinde Ümitköy Spor Kompleksi’nde yapılacak.

Online olarak düzenlenecek gelişim seminerlerine ön kayıt başvuruları, 19 Ocak 2022 tarihi itibariyle başlayacak ve 23 Ocak 2022 tarihine kadar e-devlet kapısı Gençlik Spor Bakanlığı Spor Bilgi Sistemi üzerinden bireysel olarak yapılacak ve bunun dışında yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

2022 Yılı Modern Pentatlon Antrenör Gelişim Semineri I-II ve Üçüncü-Dördüncü Kademe Antrenör Eğitimi başvuru takvimi ile genel koşullara aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.