Yerli ve milli lazer silahı Bialog’da

Duyurular Manşet Haberler

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF) koordinasyonunda Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın destekleriyle geliştirilen yerli ve milli laser silahı ve hedef sisteminin illere dağıtımı başladı.

Yerli silahın geliştirilmesinde katkı koyan ekibin başında bulunan milli atıcılık antrenörü Murat Uzdaş, Instagramdan canlı olarak yayınlanacak Bialog’da Yunus Argan’ın konuğu olacak. “Yerli ve Milli Silahın Doğru Kullanımı’ başlığıyla gerçekleştirilecek programda, yerli ve milli lazer silahı ve hedef sistemlerinin geliştirilmesine uzanan süreç, yerli lazer silahın ülkemiz modern pentatlon sporuna getireceği faydalar, projenin spor ekonomimize sağlayacağı katkılar ve yerli silahın kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar etraflıca ele alınacak.

Atıcılık antrenörü Murat Uzdaş, program süresince yerli lazer silahı ve hedef sistemlerine yönelik izleyicilerden de gelecek soruları yanıtlayacak. Yerli ve milli silaha yönelik sorularınız varsa, sizleri de programı izlemeye davet ediyoruz…

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.