Yeni yıla ‘PentAtlet’ ile merhaba!…

Haberler

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu, yeni yıla aylık e-bülten şeklinde yayınlanacak olan ‘PentAtlet’ ile girdi.  

Modern pentatlon dünyasında olup bitenlere yer verilen bültenin ilk sayısında; TMPF Başkanı Doç. Dr. Veli Ozan Çakır, geçtiğimiz yıl tohumları atılan yerli ve milli lazer silahı ve hedeflerine yönelik son gelişmelere dikkat çekiyor.

Bültende, 2020 yılında modern pentatlon dünyasında neler yaşandığını ortaya koyan ‘Panorama 2020’ adlı bir almanak sayfası bulunuyor. ‘Profil’ bölümünde U24 Avrupa Şampiyonu milli sporcumuz İlke Özyüksel ile yapılan söyleşiyi bulacaksınız.

Federasyon tarafından Ocak 2021’de yapılacak etkinlik ve faaliyetlere ‘Ajanda’ bölümünde yer verilirken, Spor Bilimci Murat Atıl da ‘Modern Pentatlonda Kuvvet’ konusunu akademik bir yaklaşımla ele alıyor. Yine her sayı başka bir il temsilcimizin söz alacağı bültenin ilk sayısında TMPF Ankara İl Temsilcisi Onur Yürür, 2020’nin Ankara cephesindeki değerlendirmelerini yaptı.

PentAtlet bültenine federasyonun web sitesinde bulunan ‘E-Bülten’ sekmesi üzerinden veya https://tmpf.org.tr/e-bulten/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2021 yılı boyunca her ayın ilk haftasında yayınlanacak olan PentAtlet bülteninde, yer verilmesini istediğiniz haber ve içerikleri, info@mpf.org.tr adresine iletebilirsiniz.

Keyifli okumalar…

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.