Ulusal Sıralama ve Performans Gelişim Yarışları 24 Nisan’da yapılacak

Duyurular Manşet Haberler Yarış Talimatları

Türkiye Modern Pentatlonu Federasyonu’nun U11,U13,U15, U17 yaş kategorisi için düzenleyeceği Ulusal Sıralama Yarışları ve Performans Gelişim Yarışları, 24 Nisan 2022 tarihinde Ankara’da yapılacak. Eryaman TOHM’da yüzme, koşu ve atış etaplarında yapılacak yarışmanın son liste bildirimi, 18 Nisan 2022 tarihine kadar yapılabilecek.

Türkiye Modern Pentatlonu Federasyonu (TMPF), Ankara’da U11, U13, U15, U17 yaş kategorisi için gerçekleştireceği Ulusal Sıralama Yarışları ve Performans Gelişim Yarışları’nın talimatını yayınladı.

24 Nisan 2022 tarihinde Eryaman TOHM’da yapılacak ve Sakarya’da yapılması planlanan ‘Avrupa Kupası’ yarışlarına seçme niteliği taşıyan yarışmada; U17 yaş kategorisi için yüzme, koşu ve atış branşlarını içeren üçlü (triathle) etapta milli takım seçmeleri yapılacak ve ulusal sıralamalar belirlenecek. Yarışın bir diğer ayağında ise U11, U13 ve U15 kategorilerinde yarışacak sporcuların yüzme, koşu ve atıştan oluşan 3’lü (triathle) yarışlarıyla performans ve gelişim takipleri yapılacak.

Sporcular yarışmalara, 2022 yılı vizesine sahip modern pentatlon lisansıyla katılım gösterebilecek. Son liste bildirimi, 18 Nisan 2022 tarihinde yapılacak. Yarışma kuralları, yarışma programı ve ulusal sıralama puan tablosunu içeren Yarış Talimatı ile Yarışma Katılım Formu’na aşağıdaki belgelerden ulaşabilirsiniz…

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.