UIPM Laser All Stars yarış saatine dikkat!

Duyurular

Uluslararası Modern Pentatlon Birliği’nin (UIPM) düzenlediği ‘UIPM Laser All Stars’ eleme yarışları ve çeyrek final karşılaşmaları bugün Türkiye saati ile saat 13.00’da başlıyor.

Buna göre ‘UIPM Laser All Stars’ elemeleri ve çeyrek final karşılaşmaları; bugün Türkiye saatiyle saat 13.00’da U40 Erkekler Kategorisi’ndeki elemelerle başlayacak. Bu kategoride Türkiye’yi temsil edecek milli sporcumuz Arda Selçuk, saat 14.00’da Panamalı rakibi Misael Aguilar ile karşılaşacak. Ardından Türkiye saatiyle saat 15.00’da başlayacak U40 Kadınlar Kategorisi’nde  İpek Akşin, İlke Özyüksel, Yaren Nur Polat yarışacak. Master 40+ Erkekler Kategorisi ise Türkiye saatiyle saat 17.00’da başlayacak ve bu kategoride ülkemizi Ahmet Dizioğlu, Kaan Altın ve Serhat Köstekli temsil edecek. İlk günkü karşılaşmalar Master 40+ Kadınlar Kategorisi ile sonlanacak. Ve Türkiye saatiyle saat 19.00’da başlayacak yarışmada Nahide Tan, Kevser Bayır ve Şükriye Öz yarışacak.

Eleme yarışının ikinci günü Türkiye saatiyle saat 13.00’da U15 Erkekler Kategorisi’ndeki elemelerle başlayacak. Bu kategoride ülkemizi Taha Yiğit Demir ve Aybars Aksakal temsil edecek. Türkiye saatiyle saat 15.00’da U15 Kadınlar Kategorisi’nde Neva Naz Güvenç ve Elif Naz Aktaş yarışacak.

U22 Erkekler Kategorisi ise Türkiye saatiyle saat 17.00’da başlayacak ve bu kategoride ülkemizi Dora Nusretoğlu, Tolga Topaklı ve Doruk Altınbaş temsil edecek. ‘UIPM Laser All Stars’ eleme yarışının son karşılaşmaları U22 Kadınlar Kategorisi ile son bulacak. Türkiye saatiyle saat 19.00’da başlayacak yarışmada Selen Gülel ve Melis Altın yarışacak.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.