TOHM

Duyurular

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu Başkanlığı 2019 Mart Döneminde Ankara ve Bursa İllerinde açılacak TOHM merkezlerine gündüzlü statüde sporcu alımı gerçekleştirileceği Federasyonumuz web sitesinden duyurulmuş ve aşağıdaki kriterlere göre Bu kriterlerin en az bir tanesini yerine getiren 21 yaşından gün almamış 14 + yaş sporcuların yapmış oldukları başvurular Spor Genel Müdürlüğü TOHM Değerlendirme komisyonu tarafından incelenmiş ve aşağıdaki listede yer alan sporcular TOHM kaydı yapmaya hak kazanmışlardır.

2019 Yılı Şubat Dönemi Modern Pentatlon Sporcu Alım Kriterleri:

1 – 2017 ve 2018 sezonlarında Modern Pentatlon Branşlarında ( 4’lü ve 5’li Branşlar ) Milli Takımlarda görev alan ve uluslararası müsabakalarda ülkemizi temsil eden sporcular.

2 – 2018 yılında gerçekleştirilen Turan Ligi 1. ve 2. Devre yarışlarında açık yaş kategorisinde ilk 4’e giren sporcular.
Başvuru yapacak sporcuların Ankara ve Bursa illerinde ikamet etme ve antrenmanlarını bu illerde yapma zorunlulukları vardır.
Aşağıda bulunan listedeki sporcuların TOHM Kayıtları için;
Ankara’dan kriterleri yerine getirmiş olan sporcu velileri ile TOHM bilgilendirme toplantısı 17.03.2019 tarihinde saat 16:00 da Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi Konferans salonunda,
Bursa İlinde kurulacak olan TOHM için aşağıdaki listede isimleri bulunan sporcu velileri ile TOHM bilgilendirme toplantısı
14.03.2019 saat 20:00 da
Bursa Osmangazi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.
Ankara ve Bursa TOHM merkezlerine sporcu kayıtları ve güncellemeleri her sene Şubat ve Temmuz dönemlerinde yapılacaktır.
İlanen duyurulur.

Kayıt Hakkı Kazanan Sporcular:
1 – Mehmet Alp TAŞ Ankara
2 – Mert Yasin ÖRSEL Ankara
3- Sıdal ASLAN Ankara
4-Yusuf ÜNAL Ankara
5- Hakan Can GÜNGÖR Ankara
6- Sesim ALPUĞAN Ankara
7- Yaren Nur POLAT Ankara
8- Selin EYİPOĞLU Bursa
9- Beyza CESUR Bursa
10- Yunus ÇALIŞKAN Bursa

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.