TMPF’den İstanbul Laser Run yarışı öncesi tanıtım etkinliği

Haberler

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu, 2 Kasım 2019 tarihinde Yenikapı’da yapılacak UIPM Global Laser Run Şehir Turu Yarışmaları öncesinde düzenlenen Maraton ve Spor Fuarı’nda modern pentatlon sporunu çocuklara ve gençlere tanıtıyor.

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF), modern pentatlon sporuna yönelik bilgilendirme ve tanıtım faaliyetleri gerçekleştiriyor. TMPF, İstanbul’da Tarihi Yarımada’da bulunan Yenikapı Meydanı’nda 2 Kasım 2019 tarihinde yapılacak ‘UIPM Global Laser Run Şehir Turu Yarışmaları öncesinde düzenlenen Maraton ve Spor Fuarı’nda yer alan 50 metrekarelik stand alanında modern pentatlon sporunu gençlere ve çocuklara tanıtıyor. Fuara katılan ziyaretçilere, modern pentatlon sporuna yönelik tanıtım kitleri verilirken, fuar alanında kurulan atış platformunda, ziyaretçilere lazer silahlarla atış yapma imkanı sunularak, çocuklar ve gençler modern pentatlon sporu ekosisteminin parçası olmaya teşvik ediliyor.

TMPF, Maraton ve Spor Fuarı’ndaki 50 mertekarelik stand alanında mini atış poligonu kurarak çocuklara ve gençlere modern pentatlon sporuna yönelik farkındalık kılma aktiviteleri gerçekleştirdi.
İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.