Spor masajının performansa etkileri Bialog’da

Duyurular

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun online Bialog sohbetlerinde bu hafta ‘Spor Masajı ve Performans Etkileri’ konusu ele alınacak.

TMPF Basın Kurul Üyesi Yunus Argan’ın yöneteceği ve 26 Haziran’da instagram üzerinden canlı olarak yayınlanacak Bialog Sohbetleri’nde, bu hafta modern pentatlon sporcularına masörlük desteği sunan spor masörü Muhammet Çağlayan konuğumuz olacak. Instagramdan canlı olarak yayınlanacak programda, uzman konuğumuz ile ‘Spor Masajı ve Performans Etkileri’ başlığıyla ‘masaj uygulamalarının ülkemizde ve dünyadaki yeri’, ‘günümüzde kullanılan modern masaj teknikleri’, ‘masaj uygulamalarının sporcu performansı üzerindeki etkileri’, ‘pentatletlerde ihtiyaç duyulan masaj destekleri’, ‘profesyonel uzmandan alınmayan masaj desteğinin yaratacağı riskler’ konularını tüm yönleriyle konuşacağız.

Sizler de konuyla ilgili merak ettiğiniz soruları info@tmpf.org.tr adresine iletirseniz veya canlı yayın sırasında yazarsanız programda kendisine iletmiş olacağız… Instagram üzerinden gerçekleştirilecek etkinliği kaçırmayın…!