‘Pentatletlerimizle enine boyuna’ sohbetleri başlıyor

Haberler

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu, online Bialog sohbetleri ‘Pentatletlerimizle enine boyuna’ bölümü ile devam ediyor.

TMPF Basın Kurulu Üyesi Yunus Argan’ın yöneteceği ve 19 Aralık’ta instagram üzerinden canlı olarak yayınlanacak Bialog Sohbetleri’nde, U24 Avrupa Şampiyonluğu ile ülkemize gurur yaşatan İlke Özyüksel ile buluşuyoruz.

Instagramdan canlı olarak yayınlanacak programda, adını şimdiden Türk modern pentatlon tarihine yazdıran milli sporcumuz İlke Özyüksel ile modern pentatlonla ne zaman, nerede ve nasıl tanıştığını, antrenmanlardaki temel prensiplerini, elde ettiği sportif başarıları, yarışmalardaki motivasyon kaynaklarını, rekorlarını, Tokyo Olimpiyatları’na yönelik hazırlıklarını, kariyer planlarını, hayallerini ve hedeflerini enine boyuna konuşacağız.

Geleceğin pentatletlerine ilham kaynağı olacağına inandığımız programda, sizler de merak ettiğiniz soruları canlı yayın sırasında İlke ile paylaşma fırsatı bulacaksınız… Instagram üzerinden gerçekleştirilecek etkinliği kaçırmayın…!

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.