Pentatletlerden U24 Avrupa Şampiyonası’nda başarı sözü

Haberler

Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde kampa giren milli pentatletlerimizi ziyaret eden federasyon başkanımız Doç. Dr. Veli Ozan Çakır, pandemi sürecine rağmen büyük özveri göstererek antrenmanlarına devam eden milli sporcuları kutladı ve “Şimdi, tüm bu özverili çalışmaların meyvelerini toplama zamanı” diyerek milli sporculardan U24 Avrupa Şampiyonası’nda ülkemize gurur yaşatma sözü aldı.

Polonya’da gerçekleştirilecek Avrupa Şampiyonası öncesinde milli sporcularımızın 4 Kasım’da Ankara Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde (TOHM) girdiği milli takım kampı, tüm hızıyla devam ediyor. Federasyon başkanımız Doç. Dr. Veli Ozan Çakır, bugün Eryaman TOHM’da milli takım kampını ziyaret etti ve sporcularımızın çalışmalarını yerinde takip etti.

Milli Takım Kampı’nda sporcular ve teknik heyetle bir araya gelen Doç. Dr. Çakır, sporcularımıza başarılı bir kamp dileklerinde bulundu. “Pandemiye rağmen, çalışmalarını özverili bir şekilde sürdüren milli sporcularımız ve teknik heyetin federasyonumuzun verdiği destekleri de arkasına alarak sonuç alacağına yürekten inanıyorum. Şimdi sıra, tüm bu özverili çalışmaların meyvelerini toplama zamanı. Milli kampımıza katılan tüm sporcularımızdan hepimizin beklentisi, Polonya’da yapılacak U24 Avrupa Şampiyonası’nda başarılar elde etmeleri ve ülkemize gurur yaşatmalarıdır” diyen Doç. Dr. Çakır, 17-22 Kasım 2020 tarihlerinde Polonya’da yapılacak ‘U24 Avrupa Şampiyonası’ öncesinde sporcularımızdan şampiyonada başarı sözü aldı.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.