Önemli Hatırlatma!

Duyurular

Türkiye Modern Pentatlonu Federasyonu’nun (TMPF), U17, U19, Gençler ve Açık Yaş kategorilerine yönelik olarak düzenleyeceği ‘Üçüncü Ulusal Sıralama ve Milli Takım Seçme Yarışları’nda Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın müsabakalar sırasında uygulanması zorunlu olan covid-19 kurallarına tüm katılımcıların azami dikkat etmeleri gerekmektedir.

Söz konusu covid-19’a yönelik tedbirler; 3 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan “U17, U19, Gençler ve Açık Yaş Milli Takım Seçme ve Üçüncü Ulusal Sıralama Yarışları Talimatı”nda yer alan ‘Yarışma Pandemi Kuralları’na göre gerçekleştirilecektir.  Buna göre yarışmalar seyircisiz olarak yapılacaktır. Covid-19 testi yaptırmayan sporcu ve antrenörler; kafile listesinde adı olmayan antrenör ve idareciler; yarışma alanına yetkisi olmayan kişiler (antrenör, sporcu, müsabaka görevlisi vb. kişiler hariç) kesinlikle alınmayacaktır. Veli, servis şoförleri, idareci veya yetkisi olmayan kişiler tesis girişlerinde bekleme yapmayacaktır.

Yarışmaya katılım gösteren sporcu, antrenör ve tüm görevlilerin uyması zorunlu olan kurallar ayrıntılı olarak reglamanda yer almaktadır. Yarışmanın gerçekleştirileceği tesislerde konuyla ilgili alınan önlemlere uyulması ve görevlilere yardımcı olunması hususunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederiz.

İlgililere duyurulur…  

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.