Modern pentatlonda online atölye çalışmaları başlıyor

Duyurular Genel Seminerler

İlki 28 Mayıs 2021 tarihinde saat 18.00’da youtube üzerinden canlı olarak yayınlanacak ‘TMPF Workshop’ eğitimleri, atıcılık antrenörü Murat Uzdaş’ın ‘Modern Pentatlonda Atış’ başlıklı konu üzerinden verilecek uygulamalı atış eğitimleri ile başlıyor.

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF), modern pentatlona adım atmak isteyen ve modern pentatlon sporu ile ilgilenen sporculara yüzme, koşu, atış, eskrim ve binicilik branşlarına yönelik online atölye çalışmalarına başlıyor.  ‘TMPF Workshop’ adı altında yapılacak online eğitimlerin gerçekleştirileceği atölye çalışmalarında; modern pentatlon sporunun incelikleri. uzman antrenörler eşliğinde uygulamalı olarak verilecek.

İlki 28 Mayıs’ta youtube üzerinden canlı olarak yayınlanacak ‘TMPF Workshop’ eğitimleri, atıcılık antrenörü Murat Uzdaş’ın ‘Yeni Başlayanlar İçin Atış Çalışmaları’ ve ‘Kombinasyona Özel Isınma ve Drill Çalışmaları’ alt başlıklarıyla sunacağı  ‘Modern Pentatlonda Atış’ başlıklı konu üzerinden verilecek uygulamalı atış eğitimlerini içeriyor. Murat Uzdaş’ın Ankara Ümitköy Spor Kompleksi’nden canlı olarak gerçekleştireceği ‘Modern Pentatlonda Atış’ eğitimlerine, bazı milli sporcularımız da eşlik edecek.  

‘TMPF Workshop’ eğitimlerinin ilkini 28 Mayıs 2021 tarihinde saat 18.00’da federasyonun youtube kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Programı kaçırmamak ve canlı yayınları bildirim olarak almak için Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun youtube kanalına abone olmayı unutmayın!…

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.