Kocaeli’de Biathle Triathle Şampiyonası

2021 Bülten

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF) ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 16-18 Temmuz tarihlerinde Kocaeli’de ‘Biathle – Triathle Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışı’ gerçekleştirecek.

16 Temmuz’da başlayacak şampiyonanın ilk iki günü atış, yüzme ve koşudan oluşan triathle branşında gerçekleştirilecek. Triathle müsabakalarına U11, U13, U15 ve U17 yaş kategorisindeki kadın ve erkek sporcular katılım gösterecek. Yarışmanın son günü yapılacak koşu ve yüzmeden oluşan Biathle müsabakalarına ise U11, U13, U15 yaş kategorisindeki kadın ve erkek sporcular katılabilecek.  

Biathle – Triathle Şampiyonası’nda U11-U13-U15-U17 kategorilerinde dereceye giren ilk üç kadın ve erkek sporcu madalya ile ödüllendirecek. Öte yandan yarışmayla birlikte milli takım seçmeleri de federasyonun belirlediği kriterler ölçüsünde belirlenecek.

U11, U13, U15 ve U17 kategorilerinde gerçekleştirilecek yarışmaya 2 Temmuz 2021 Salı gününe kadar bildirim yapılabilecek.

‘Biathle – Triathle türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışı Talimatı, Milli Takım Seçme Kriterleri’nin detayları ile Yarışma Katılım Formu aşağıda yer alıyor. Yarışma Katılım Formu’nun doldurularak yaristmpf@gmail.com’a iletilmesi gerekiyor.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.