İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2021-2022 eğitim öğretim dönemi okul spor faaliyetleri kapsamında TMPF İzmir Temsilciliğiyle birlikte düzenlediği “Okullararası Modern Pentatlon (Okul Biatlonu) Minikler-Küçükler-Yıldızlar-Gençler İl Birinciliği Yarışları” 9 Mayıs’ta gerçekleştirildi.
Seha Aksoy Atletizm Pisti ve Katip Çelebi Yüzme Havuzu’nda yapılan Okul Biatlonu’na minikler, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde 29 Minik Kız, 35 Minik Erkek, 9 Küçük Kız, 12 Küçük Erkek, 4 Yıldız Kız, 3 Yıldız Erkek, 2 Genç B Kız, 3 Genç B Erkek ve 1 Genç A Erkek olmak üzere toplam 98 öğrenci katılım gösterdi.
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-10-at-17.33.56.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-10-at-17.33.57.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-10-at-17.33.58-1.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-10-at-17.33.59-1.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-10-at-17.34.00.jpeg)