Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği, 19 Kasım’da “İstanbul Laser Run Şampiyonası” düzenledi. Burhan Felek Kompleksi Ekrem Koçak Atletizm Pisti’nde yapılan şampiyonaya; U9, U11, U13, U15 ve Master +40 kategorilerinde yarışan 36 sporcu katıldı.
Şampiyonada Duru Çeziktürk ve Yaman Gürdal U9 kategorisinin şampiyonları olurken; Nefise Şerif Karazor ve Poyraz Kondur U11 kategorisinin kazananları oldu. Yarışın U13 kategorisinde Şeyda Melis Güngör ve Demir Özdemir; U15 kategorisinde Ece Elvan ve Muhammed Hamza Şahin, Master kategorisinde ise Orkun Özdemir şampiyonluk ipini göğüsleyen sporcular oldu.
İşte şampiyonada dereceye giren sporcular ve dereceleri…
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-14.26.30.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-14.27.41.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-09.25.31-2.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-09.25.31-1.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-09.25.31.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-09.25.30-3.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-09.25.30-2.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-09.25.30-1.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-09.25.30.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-09.25.29-3.jpeg)
![](https://tmpf.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-20-at-09.25.29.jpeg)