İntercity’den pentatlona sponsorluk desteği

Haberler Manşet Haberler

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde bulunan 25 spor federasyonu, dünyanın en önemli motor sporları organizasyonu Formula 1 yarışlarının yapıldığı İntercity İstanbul Park’ın işletmecisi İntercity ile araç sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Intercity İstanbul Park’ta düzenlenen imza töreni, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Federasyonları Daire Başkanı Erbil Yiğitbaş, İntercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu Genel Sekreteri Serhat Aydın ve ilgili federasyonların başkan ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Türk sporuna ve sporcusuna 11 yıldır destek verdiklerini belirten İntercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, imza töreninde yaptığı konuşmada, “Bu sponsorlukları genişleterek 25 ayrı federasyonla araç sponsorluğu anlaşması imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Federasyonlarımızla imzaladığımız anlaşmanın da Türk sporu için çok kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Türk sporunu ve sporcusunu desteklemeye her zaman devam edeceğiz” dedi. İntercity ile yapılan sponsorluk anlaşması; Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun yanı sıra aralarında Türkiye Atıcılık Federasyonu, Türkiye Atletizm Federasyonu, Türkiye Badminton Federasyonu, Türkiye Binicilik Federasyonu, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu, Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu, Türkiye Buz Pateni Federasyonu, Türkiye Cimnastik Federasyonu, Türkiye E-Spor Federasyonu, Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu, Türkiye Hentbol Federasyonu, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu, Türkiye Hokey Federasyonu, Türkiye Judo Federasyonu, Türkiye Kano Federasyonu, Türkiye Kürek Federasyonu, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, Türkiye Ragbi Federasyonu, Türkiye Satranç Federasyonu, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, Türkiye Sutopu Federasyonu, Türkiye Triatlon Federasyonu ve Türkiye Yelken Federasyonu gibi 25 federasyonla gerçekleştirildi.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.