İl temsilcilerimizle online eğitim buluşması

Duyurular Genel Seminerler

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu, il temsilcilerine yönelik 30 Haziran 2020 tarihinde eğitim semineri düzenliyor. Seminerde eğitim, teknik, altyapı, organizasyon, hakem, dış ilişkiler ve basın kurulları başkan ve yöneticileri il temsilcileri ile bilgi paylaşımında bulunacak.

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF), antrenör ve hakemlere yönelik düzenlediği online eğitimlere, il temsilcileri eğitim semineriyle devam ediyor. 30 Haziran 2020 tarihinde zoom programı üzerinden gerçekleştirilecek Online Seminer Buluşmaları’nın ‘Modern Pentatlon İl Temsilciliği Eğitim Semineri’ ayağında; federasyonumuzun eğitim, teknik, altyapı, organizasyon, hakem, dış ilişkiler ve basın kurulları başkan ve yöneticileri il temsilcileri ile bilgi paylaşımında bulunacak.

Seminerde TMPF Altyapı Geliştirme Kurulu Başkanı Erdinç Çalyan ‘Modern Pentatlon Sporunda Altyapı Geliştirme’,  Organizasyon Kurulu Başkanı Ender Baş ‘Normalleşme Döneminde Organizasyon Yaklaşımları’,   Eğitim Kurulu Başkanı Süha Başer ‘Yeni Normalleşmede Sporcuların Yarışma Sistemleri’,  Teknik Kurul Başkanı Kutluğhan Özkan ‘2019-2020 Yılları Yarış Analizi’, Merkez Hakem Kurulu Başkanı İrfan Arguz ‘İllere Yönelik Aday Hakem Kurs ve Eğitim Seminerleri’, Dış İlişkiler Kurulu Başkanı Emir Kıvanç Başar ‘Uluslararası Modern Pentatlon Örgütleri ile İlişkiler’ ve Basın Kurulu Üyesi Yunus Argan ‘İletişim Mecralarının Eşgüdümlü ve Etkin Kullanımı’ konularında sunum yapacaklar.

İl temsilcilerimize yönelik düzenlenecek online eğitim seminer programına aşağıdaki belgeye tıklayarak ulaşabilirsiniz…

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.