İl temsilcilerimizle ikinci online eğitim buluşması

Duyurular Genel Seminerler

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun atıcılık, koşu, yüzme, eskrim ve binicilik antrenörleri;  8 Temmuz’da il temsilcileriyle yapılacak ikinci online eğitim seminerinde, branş bazlı bilgi paylaşımında bulunacak ve modern pentatlon sporuna yönelik illerde yapılacak etkin çalışmalar için bir yol haritası ortaya koyacak.

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF), il temsilcilerine yönelik ikinci online eğitim seminerini düzenliyor. 8 Temmuz 2020 tarihinde zoom programı üzerinden gerçekleştirilecek Online Seminer Buluşmaları’nın ‘Modern Pentatlon İl Temsilciliği Eğitim Semineri 2’ ayağında; atıcılık antrenörü Elif Beyza Aşık ‘Modern Pentatlonda Atıcılık’, atletizm antrenörü Ertan Yılmaz ‘Modern Pentatlonda Koşu’, yüzme antrenörü Tolga Tillioğlu ‘Modern Pentatlonda Yüzme’, eskrim antrenörü Osman Yalçın ‘Modern Pentatlonda Eskrim’ ve binicilik antrenörü Talat Ersoy İşçioğlu ‘Modern Pentatlonda Binicilik’ başlıklı sunum gerçekleştirecek.

Seminerde atıcılık, koşu, yüzme, eskrim ve binicilik branşları antrenörleri il temsilcilerine branş bazlı bilgi paylaşımında bulunacak. Branşların iller bazında etkin tanıtımı için il temsilcilerine bir yol haritası ortaya konacak.

İl temsilcilerimize yönelik düzenlenecek ikinci online eğitim seminer program akışına aşağıdaki belgeye tıklayarak ulaşabilirsiniz…

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.