İkinci Ulusal Sıralama Yarışları’nın U17 sıralamaları belli oldu

Haberler Yarış Sonuçları

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun (TMPF) Ankara Eryaman TOHM’da düzenlediği İkinci Ulusal Sıralama Yarışları ve Milli Takım Seçmeleri’nin U17 Yaş kadınlar ve erkekler kategorisi tamamlandı.

U17 Kadınlar kategorilerinin yapıldığı İkinci Ulusal Sıralama Yarışları’nda Eda Özrodop yarışmayı 782 puanla kategoriyi birinci sırada tamamlayarak altın madalya kazandı. Belemir Almira Dede ise U17 Kadınlar kategorisinde 774 puanla ikinci gelerek gümüş madalya kazanırken, Zeynep Yazgı Ekici ise 763 puanla sıralamada üçüncü oldu ve bronz madalya almaya hak kazandı.

İkinci Ulusal Sıralama Yarışları’nın U17 Erkekler kategorisinde ise Jan Demir Vurdum yarışmayı 861 puanla birinci sırada tamamlayarak altın madalya altı. U17 Erkekler kategorisinin ikincisi ise 834 puanla Münir Mert Can oldu ve gümüş madalya aldı. Kategorinin üçüncülük sıralamasında 825 puan alan Doruk Altınbaş da, bronz madalya aldı.

İkinci Ulusal Sıralama Yarışları’nda; U17 Kadınlar ve Erkekler kategorisinde dereceye girenlerin madalyalarını, TMPF Başkanı Doç. Dr. Veli Ozan Çakır ve TMPF Başkanvekili Ercan Taciroğlu verdi.

İkinci Ulusal Sıralama Yarışları’nın U17 Kadınlar ve Erkekler kategorisinin sonuçlarına aşağıdaki belgelere tıklayarak ulaşabilirsiniz…

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.