Dünya Kupası’nda gönüllü olmaya var mısın?

Duyurular Manşet Haberler

Uluslararası Modern Pentatlon Birliği (UIPM) ile Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun 7-12 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştireceği “World Cup (Dünya Kupası) 4’üncü Etap Yarışı” ile 23-26 Haziran 2022 tarihlerinde düzenleyeceği “World Cup Finali”nde birlikte olacağımız gönüllüler arıyoruz. 

Etkinlikte yer alacak gönüllüler; ‘binicilik’, ‘eskrim’, ‘yüzme’, ‘koşu’ ve ‘atış’ branşlarını içeren modern pentatlon sporunu yakından tanıma imkânı bulacağı gibi, Türkiye’de ilk kez yapılacak modern pentatlon dünya kupası organizasyonlarında uluslararası etkinlik deneyimi kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Haziran ayında yeni modern pentatlon formatıyla yapılacak iki Dünya Kupası organizasyonumuzda bize yarış alanında destek verecek, saha içinde ve dışında verilen görevleri yerine getirecek, sporcu antrenör ve seyircileri yönlendirecek, dinamik ve aktif görevlerin yerine getirilmesine katkı sunacak tercihen spor bilimlerinde eğitim gören, mezun veya spora gönüllü ekip arkadaşlarımızı bekliyoruz…

Haydi o zaman…!

Seni modern pentatlon ile tanıştıracak ve sana sıra dışı bir sportif deneyim sunacak uluslararası yarış organizasyonumuzda bize katılmaya davet ediyoruz…

Önemli Notlar:

  • Şehirlerarası ulaşım ve Ankara’da konaklama imkânı sağlanamayacağından, başvuruların Ankara’da ikamet eden adaylar tarafından yapılması rica olunur.
  • Yabancı dil bilmek ön koşul değildir. Yabancı dil bilenler ve yabancı dil bilmeyen gönüllülerimiz için farklı görev alanları bulunacaktır.
  • Bu platformda yapılacak olan başvurular bir “Ön Başvuru” niteliğinde olup, turnuvada görev alacak gönüllü görevlendirmeleri federasyonumuzda yapılacak mülakattan sonra belirlenecektir. Bu mülakatın saati, başvuru sürecinin bitiminden sonra adaylara duyurulacaktır.
  • Yukarıdaki maddede bahsedilen mülakat duyurusu, adayların e-mail adreslerine toplu olarak gönderilecektir. Bu nedenle, başvuran adayların profillerinde aktif olarak kullandıkları mail adreslerinin ve telefon numaralarının kayıtlı olması önemlidir.
  • Fotoğrafsız ve bilgileri tam olmayan başvurular kabul edilmeyecektir.
  • Tüm gönüllülerin iki doz aşılarını tamamlamış olmaları ve organizatöre aşı kartlarını iletmeleri gerekmektedir. Güncel aşılama bilgisi olmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Gönüllü kaydını oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsin…

https://gonulluyuzbiz.gov.tr/Activity/Detail/64977

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.