Birinci Kademe Antrenör Kursu kayıtları başlıyor

Antrenör Kursu Duyurular

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun (TMPF) düzenleyeceği, ‘Birinci Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme ve Uygulama Eğitim Kursu’ kayıtları 16 Eylül’de başlıyor.

TMPF Eğitim Kurulu’nun koordine edeceği ‘Antrenör Yetiştirme Kursu’, 27 Eylül-3 Ekim 2021 tarihleri arasında Ankara Ümitköy Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek.

Başvuru ücretinin 600 TL olduğu Birinci Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme ve Uygulama Eğitim Kursu’na kayıtlar 16-23 Eylül 2021 tarihleri arasında e-devlet üzerinden yapılabilecek.

Birinci Kademe Antrenörü Yetiştirme Kursu, maksimum 40 kişi ile sınırlı olacak. Kursa Yeterli başvuru sayısına ulaşılamaması halinde birinci kademe için planlanan kurs ileri bir tarihe ertelenecek.

Not: Başvuru yaparken e-devlet sistemine giriş yaptıktan arama kutusuna “Spor Bilgi Sistemi” yazarak başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Ödemeler sadece TEB bankası üzerinden Online işlemler veya ATM’ler tarafından “Fatura Ödemeleri > Kurum Ödemeleri > GSB Federasyon Ödemeleri” şeklinde yapılmaktadır. (EFT veya Havale ile hesap numaralarımıza gelen ücretlerin başvuruları sistem üzerinden kabul edilmeyecektir.)

Başvuru Koşulları:

  • Temel Eğitim Sınavını başarıyla tamamlayanlar ve Besyo Mezunları katılabilecek.
  • En az lise ve dengi okuldan mezun olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile malül olmamak
  • Taksirli suçlar hariç olmak üzere ağır hapis; 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar bile devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla; zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırmak, devlet sırlarını açığa vurmak suçlarından dolayı tecil edilmiş olsa dahi ceza almamış olmak,
  • Sporla ilgili her türlü disiplin ve ceza düzenlemeleri ve Federasyon Disiplin Talimatı kapsamında son üç yıl içinde bir defada 6 ay ve daha fazla ve/veya toplam 1 yıldan fazla ceza almamış olmak,
  • Başvurular TMPF’nin Antrenör Eğitimi Talimatı’na uygun olarak değerlendirilecektir.

TMPF Antrenör Eğitim Talimatı’na aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz…

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu Antrenör Eğitim Talimatı

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.