Biathle – Triathle Türkiye Şampiyonası talimatında değişiklik

Duyurular Manşet Haberler Yarış Talimatları

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF) ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli’de düzenleyeceği ‘Biathle – Triathle Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışı’ talimatında teknik toplantı yeri ve sporcuların kıyafet kuralları ilgili değişiklik yapıldı.

Buna göre 3-5 Ağustos 2021 tarihlerinde Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunan Kerpe Halk Plajı’nda düzenlenecek ‘Biathle – Triathle Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışı’nda teknik toplantısı, 2 Ağustos Pazartesi günü  Kumcağız Gençlik Kampı’nda yapılacak.

Reglamanda yapılan bir başka değişiklik, yarışmaya katılacak sporcuların kıyafetle ilgili kuralları içeriyor. Yarışma Kuralları içerisinde yer alan ilgili madde, “Yarışmaya tüm sporcular, kendi malzemeleri ile katılacaktır. Sporcular yarışmanın her branşında tek ya da iki parça mayo veya sıkı tayt giymek zorundadır. Yüzme etabı dışında yarışmanın her anında ayakkabı giyilmesi zorunludur” şeklinde revize edildi.

‘Biathle – Triathle Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışı Talimatı’ndaki değişiklikleri içeren güncel haline aşağıdaki belgeye tıklayarak ulaşabilirsiniz…

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.