Bayrağımızı dalgalandıran sporculara teşekkür

Haberler

Beştepe’de gerçekleştirilen ‘Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgınına rağmen, sporcularımız katıldıkları uluslararası organizasyonlarda üstün başarılar gösterdiler. Yüzmede, serbest dalışta, modern pentatlonda, cimnastikte Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları kazandık. Bayrağımızı gururla dalgalandıran her bir sporcu gencimize, şahsım, milletim ve ülkem adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vakıf üniversiteleriyle gerçekleştirilen ‘Milli Sporcu Bursu’ projesinin Türk sporuna çağ atlatacağını belirterek, projenin Türk sporuna, sporculara ve ülkemize hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Biz de bu vesileye projenin hayata geçirilmesini sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na şükranlarımızı sunuyor ve Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu olarak Milli Sporcu Bursu’ndan yararlanan milli sporcularımız Beyza Cesur, Hakan Can Güngör ve Ufuk Ulaş Tokat’a eğitim ve spor hayatlarında başarılar diliyoruz…


Beştepe’de düzenlenen Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı’na Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Veli Ozan Çakır’ın yanı sıra milli sporcularımız da katıldı.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.