Başkan Çakır, TMPF’de tek aday

Haberler Manşet Haberler

Kasım 2018’den bu yana TMPF’nin başkanlığını yürüten Doç. Dr. Veli Ozan Çakır, 21-22 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek TMPF 4. Olağan Genel Kurulu ve 5. Mali Genel Kurul seçimlerinde 121 delege imzasıyla adaylık için gerekli belgeleri eksiksiz olarak tamamlayan tek aday olarak başkanlık seçiminde yer almaya hak kazandı.

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun (TMPF) 21-22 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştireceği 4. Olağan Genel Kurulu ve 5. Mali Genel Kurul seçimlerinde başkanlık adaylığı sürecine ilişkin başvuru süreci 11 Ekim itibariyle sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Seçim Değerlendirme Komisyonu’nun yaptığı başkanlık başvuruları incelemeleri sonucunda, Kasım 2018’den bu yana TMPF’nin başkanlığını yürüten Doç. Dr. Veli Ozan Çakır, 121 delege imzasıyla adaylık için gerekli belgeleri eksiksiz olarak tamamlayan tek aday olarak başkanlık seçiminde yer almaya hak kazandı.

Seçimler, 21 Ekim 2021’de Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın B2 katı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek. Çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantı çoğunluk aranmaksızın 22 Ekim 2021 tarihinde aynı yer ve saatte yapılacak.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.