AXA Sigorta, milli sporcumuzu destekleyecek

Haberler

AXA Sigorta, modern pentatlonda sekiz dünya rekoru, üç dünya şampiyonluğu ve dört Avrupa şampiyonluğu bulunan milli pentatletimiz İlke Özyüksel’in sponsoru oldu.

Türkiye’de 130 yıldır sigorta sektörü alanında hizmet veren AXA Sigorta, Avrupa ve Dünya şampiyonu pentatletimiz İlke Özyüksel’in gerçekleştireceği uluslararası yarışmalarda destekçisi oldu.

Milli sporcumuzun sponsorluğunu gerçekleştirecek olan AXA Sigorta’nın CEO’su Yavuz Ölken, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,  “Bu topraklarda yaşayan insanların hedeflerini gerçekleştirmesi, daha ileriye gitmeleri ve kendilerine güvenmeleri için varız” derken, İlke’nin uluslararası alanda gerçekleştirdiği başarılarla göz doldurduğunu söyledi ve “İlke Özyüksel, 2020’de modern pentatlonda genç yaşına rağmen beşinci olarak ülke tarihimizin en iyi derecesini elde etti. Sekiz dünya rekoru, üç dünya şampiyonluğu ve dört Avrupa şampiyonluğu bulunan İlke Özyüksel’in başarılarının devamını sağlamak için el ele verdik. İlke Özyüksel, bugüne kadar başardıklarıyla herkese ilham verdi, şimdi artık sıra bizde. Değerli olanı koruyarak ülkemizin gençlerine ışık olma yolunda İlke Özyüksel ile birlikte yürüyeceğiz” dedi.

AXA Sigorta’nın sporculuk kariyerinde kendisine duyduğu güvenden duyduğu memnuniyeti dile getiren milli sporcumuz İlke Özyüksel, “Bu yıl dört dünya Kupası, 1 dünya kupası finali, 1 dünya şampiyonası, 1 Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edeceğim. Önümüzdeki yıl da bir şampiyona planlaması yapacağım. Bu yolculukta AXA Sigorta gibi her zaman iyi ve değerli olanın yanında olan bir kurumun gücünü arkamda hissetmek özel bir duygu. Spora bakış açısı sayesinde sponsorluğu finansal bir destek ve reklamın dışına çıkaran, ilham veren bir yolculuk hikayesine dönüştüren başta AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken olmak üzere tüm AXA Sigorta ailesine teşekkür ederim” dedi.

Milli sporcumuza Axa Sigorta ile birlikte çıktığı bu yolculukta başarılar diliyoruz.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.