Antrenör semineri ve yetiştirme kursuna başvurular başladı

Antrenör Kursu Antrenör Semineri Duyurular

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu‘nun (TMPF) düzenlediği ve 26 Haziran 2021 tarihinde online olarak yapılacak ‘Modern Pentatlon Antrenör Gelişim Semineri’ ile 28 Haziran-3 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak ‘Modern Pentatlon İkinci Kademe Temel Antrenör Yetiştirme Kursu’na başvurular başladı.

TMPF Eğitim Kurulu’nun koordinasyonunda zoom programı üzerinden online olarak düzenlenecek Modern Pentatlon Antrenör Gelişim Semineri’nde modern pentatlon sporuna yönelik genel bilgilerin yanı sıra, yüzme ve atıcılık alanlarında sunumlar yapılacak.

Online seminerin ardından Ankara’da Ümitköy Çayyolu Spor Kompleksi’nde 28 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında ‘Modern Pentatlon İkinci Kademe Temel Antrenör Yetiştirme Kursu’ düzenlenecek. Kursta yüzme, eskrim, binicilik ve laser run branşlarına yönelik ‘Spor Dalı Teknik Taktik’, ‘Özel Antrenman Bilgisi’, ‘Spor Dalı Gözlem ve Değerlendirme’ başlıklı 64 saatlik eğitimler verilecek.

Gelişim Semineri’ne katılım bedeli 100 TL olarak belirlenirken, İkinci Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu’na katılım bedeli 700 TL olacak. Havale veya EFT şeklinde yapılan ödemeler kabul edilmeyecek. Ödemeler, TEB bankası online işlemler veya ATM’ler üzerinde bulunan “Ödemeler – Diğer Ödemeler – Diğer Kurumlar – Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB federasyon ödemeleri” adımlarından yapılacak.

Son başvuru tarihi 24 Haziran olan seminer ve yetiştirme kursuna başvurular, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Bilgi Sistemi üzerinden “e-devlet-spor bilgi sistemi-spor elemanı-kurs başvuru” adımları takip edilerek yapılabilecek.

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.