2024’ün ilk Ulusal Sıralama Yarışı Ankara’da yapılacak

Haberler Manşet Haberler Yarış Talimatları

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun düzenleyeceği Türkiye Şampiyonası ve Ulusal Sıralama 1’inci Ayak Yarışı ve Performans Gelişim Yarışları, 5-7 Ocak 2024 tarihlerinde Ankara’da yapılacak. Eryaman TOHM’da yapılacak yarışmaya katılımlar, 29 Aralık 2023 tarihine kadar yapılabilecek.

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF), 5-7 Ocak 2024 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek “Türkiye Şampiyonası, Ulusal Sıralama 1’inci Ayak ve Performans Gelişim Yarışları”nın talimatını yayınladı. Ankara Eryaman TOHM’da yapılacak yarışlarda; U17, U19, Gençler ve Büyükler kategorilerinde ulusal sıralamalar belirlenecek. Yarışın bir diğer ayağında ise U11, U13 ve U15 kategorilerinde yarışacak sporcuların yüzme, koşu ve atıştan oluşan 3’lü yarışlarıyla performans ve gelişim takipleri yapılacak.

Sporcular yarışmalara, 2024 yılı vizesine sahip modern pentatlon lisansıyla katılım gösterebilecek. Son kayıt tarihi, 29 Aralık 2023 Cuma günü saat 23.59’a kadar yapılabilecek.

Yarışma kuralları, yarışma programı, ulusal sıralama puan tablosunu içeren Yarış Talimatı’na aşağıdaki belge üzerinden ulaşabilirsiniz…

İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.