1-7 HAZİRAN 2024 MİLLİ TAKIM GELİŞİM KAMPI

Manşet Haberler

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu 2024 Yılı Faaliyet takviminde yer alan Ulusal ve Uluslararası Modern Pentatlon Gelişim – Olimpik Kampları çerçevesinde,2024 sezonu Milli Takım seçme kriterlerine göre U17,U19 ve Genç Milli Takımlarımıza girmeye hak kazanan sporcularımızın gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, 2025 Yılı Faaliyet Takvimini de kapsayacak şekilde belirli aralıklarla performans gelişim kampları düzenlenmesi planlanmaktadır.

Bu kapsamda gerçekleştirilecek kamplarla, sporcularımızın özellikle Atış ve eskrim becerilerini geliştirme, takım ruhunu pekiştirme ve uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etme yeteneklerinin arttırılması hedeflenmiştir.

Periyodik olarak gerçekleştirilecek bu kamplarla sporcularımızın Atış ve eskrim performansları hakkında veri toplanması ve gelişimlerinin uzun vadede takibi sağlanacaktır.

Bu çerçevede gerçekleştirilecek Koşu-Atış Temel Eğitim, eskrim ve performans gelişim kamplarımızın ilki hakkındaki detaylı bilgi aşağıda bilginize sunulmuştur.

Kamp Tarihi: 1-7 Haziran 2024

Kamp Yeri: Eryaman TOHM Merkezi Ankara                                   

NOT: Sporcularımızın Rutin Koşu, Yüzme, Engel Parkuru ve Kuvvet antrenmanları programa dahil edilecektir. İkamet adresi Ankara olan sporcularımız kampa gündüzlü olarak katılacak olup, Ankara dışından davet alan sporcularımız TOHM Eryaman da konaklayacakladır. Kampımız 1 Haziran 2024 Cumartesi günü 12.30 da öğlen yemeği ile başlayacaktır.

Kampa katılamayacak sporcular, yazılı olarak mazeretlerini bildirebilirler. Mazeret bildirimleri, belirtilen tarihler arasında kampa katılamayacak olan sporcuların organizasyonu planlama açısından önemlidir.
Okul İzin yazısı için İstenen Bilgiler:

Sporcu Adı Soyadı/Doğum Tarihi/Okulun İli/İlçesi/İletişim Bilgileri (Telefon Numarası, E-posta Adresi)

Mazeret Bildirimleri(dilekçe ile var ise rapor eklenerek) ve okul izin taleplerinizi 30 Mayıs 2024 tarihi 17:00 a kadar aşağıda belirtilen iletişim kanallarına bildirmeniz gereklidir.

E-posta:info@mpf.org.tr
Fax:03124308164

1-7 HAZİRAN 2024 MİLLİ TAKIM GELİŞİM KAMPI

SPORCU LİSTESİ

U17 ERKEKU17 KADIN
1YAĞIZ CAN TOSUN1TULYA KESEBİR
2EMİR KURTARAN2İREMSU KOCAOĞLAN
3ARDA MERİÇ3YAĞMUR AKGÜN
4KAAN AKBABA4ELİF NAZ AKTAŞ
U19 ERKEKU19 KADIN
1BARIŞ DOĞU ÇELİK1EDA ÖZRODOP
2TUĞRA YÜKSEL2YAREN KALENDER
3NURETTİN SALCI3AYŞEGÜL ÖMÜR
GENÇ ERKEKGENÇ KADIN
1KIVANÇ TAŞYARAN1EBRAR ÇALIŞKAN
2FURKAN MURAT2BENGİSU ÖZTEGİL
İçeriği paylaşmak için aşağıda bulunan butonları kullanınız.