Close

Modern pentatloncular İstanbul’da yarışacak

‘İstanbul Biathle – Triathle Open Championship’ ve ‘Modern Pentatlon Federasyonu Biathle-Triathle Müsabakaları; 24-25 Ağustos 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul’un düzenlediği Uluslararası Su Sporları Festivali kapsamında  Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu ile birlikte organize edilecek ‘İstanbul Biathle – Triathle Open Championship’ ve eş zamanlı olarak yapılacak ‘Modern Pentatlon Federasyonu Biathle-Triathle Müsabakaları; 24-25 Ağustos 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. İBB Spor İstanbul Maltepe Spor Tesisleri’nde yapılacak teknik toplantının ardından Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda yapılacak triathle ve biathle müsabakalarına, yurtiçinden ve yurtdışından modern pentatlon sporcuları katılım gösterecek.

İstanbul Biathle – Triathle Open Championship müsabakalarının atış, yüzme ve koşudan oluşan triathle ayağında, U11, U13, U15, U17, U19 kategorisinde yarışan sporcuların elemelerinin ardından gün içerisinde bu kategorilerde finale kalan 12 sporcu ile birlikte Gençler, Büyükler ve Master A-B-C-D kategorisinde yarışan sporcuların final yarışları gerçekleştirilecek.  Müsabaka sonrasında ilk üç dereceye giren sporculara madalyaları verilecek.

İstanbul Biathle – Triathle Open Championship müsabakalarının koşu, yüzme ve koşudan oluşan biathle ayağı ise 25 Ağustos tarihinde yapılacak. Biathle Yarışlarında, U9, U11, U13, U15, U17, U19 kategorisinde yarışan sporcuların elemelerinin ardından gün içerisinde bu kategorilerde finale kalan 12 sporcu ile birlikte Gençler, Büyükler ve Master A-B-C-D kategorisinde yarışan sporcuların final yarışları gerçekleştirilecek. Biathle müsabakalarının sonunda ilk üç dereceye giren sporcular için madalya töreni yapılacak.

Gönderiler beğenebilir ve paylaşabilirsin:

Related Posts

X